Picharazzi

30.12.2008 19:49

Žena si pomyslela, že už toho mého simulování chřipky bylo dost a vyslala mě do Kampuskvéru nakoupit. Nevrátil jsem se s prázdnou, věru ne; pořídil jsem fotku celebrity!

Čí nákupní vozík jsem to vyfotil? Kdopak to asi mohl být? Je jasné, že jde o osobnost nekonfromní, jelikož nákup z Teska dává drze do tašek jiného řetězce. Na druhé straně je naše celebrita ve své rebelii konzistentní, neboť anti-tašky jsou stejného druhu. Měl jsem jako první věc pochopitelně zmínit, že celebrita je ekologicky uvědomělá, protože jednorázové igelitky Tesco používá minimálně a nesnaží se do nich narvat i ty svoje minerálky. Abychom ale jen nechválili, všimněte si, že tam někde hlodá i malý paranoidní červík: svoji koženou mošničku si celebrita zatížila celými devíti kily ochucené Poděbradky, navrch přidala ještě těžko identifikovatelné cosi, patrně hajzlák (no to ale bude silvestr!). V rohu vozíku je nějaký hnědý objekt, věřme, že jde o brambory. Celebrita je vůbec od pohledu osoba lidová a skromná, nikde nevykukuje šampíčko, nikde nám z tašky ostentativně nevyklouzl pravý losos či pražská šunka. Takže ještě jednou, kdo to byl? Tipujte.

Zpět

Anketa

Kdo to tlačí?

Celkový počet hlasů: 88

Diskusní téma: Picharazzi

Datum 05.01.2009

Vložil Studentka

Titulek Bible

Odpovědět

Nevím, jak okomentovat vaše twitter hlášky, tak aspoň tady:

https://www.youtube.com/watch?v=hUJLfsm2lnI

To abyste se ve svém příštím "Interpretačním semináři 666" nemusel uchylovat jen k zahraničním zdrojům... :)

Datum 06.01.2009

Vložil MP

Titulek Re: Bible

Odpovědět

Díky za link, ale udělování zápočtů bleskem není zatím na FF povoleno. Jinak twitter lze komentovat pomocí twitteru - jen nevím, jak přesně se to bude zobrazovat, protože to zatím nikdo neudělal.

Datum 31.12.2008

Vložil Antikrob

Titulek Celebruta

Odpovědět

A ten děkan je nějaká celebrita? Jako jo, blbej je na to dost, ale přece...

Datum 02.01.2009

Vložil Studentka

Titulek Re: Celebruta

Odpovědět

Příště se podepiš, ať máme šanci porovnat tu jeho s Tvou inteligencí a udělat si sami obrázek...

Datum 31.12.2008

Vložil asdf

Titulek prof. šmajs?

Odpovědět

prof. šmajs?